Pagina opties

Groter
A A

Samenstelling Commissie Grondgebiedzaken

Gerbert van der Mierden

contactgegevens en taken Gerbert van der Mierden
FunctieVoorzitter
AdresTonterstraat 33
5561 AN  Riethoven
E-mailadresgerbertvandermierden@cdabergeijk.nl
Politieke partijCDA

Wil Rombouts

contactgegevens en taken Wil Rombouts
FunctiePlaatsvervangend voorzitter
AdresDr. Rauppstraat 32
5571 CH  Bergeijk
E-mailadreswrombouts@kpnmail.nl
Politieke partijGroenLinks-PvdA

Peter van Hoof

contactgegevens en taken Peter van Hoof
FunctieCommissielid
AdresDokter Rauppstraat 59
5571 CD  Bergeijk
E-mailadrespetervanhoof59@outlook.com
Politieke partijCDA

Ben Groenen

contactgegevens en taken Ben Groenen
FunctieCommissielid / fractievoorzitter
AdresBiesveld 2
5571 JP  Bergeijk
E-mailadresb_a_groenen@hotmail.com
Politieke partijCDA

Martijn Aarts

contactgegevens en taken Martijn Aarts
FunctiePlaatsvervangend commissielid
AdresWikkestraat 1
5561 AE  Riethoven
E-mailadresmartijn_aarts@live.nl
Politieke partijCDA

Karel Theuws

contactgegevens en taken Karel Theuws
FunctieCommissielid
AdresPrinses Marijkestraat 10
5571 GN  Bergeijk
E-mailadreskarel.theuws@gmail.com
Politieke partijGroenLinks-PvdA

Berno Nieuwenhuizen

contactgegevens en taken Berno Nieuwenhuizen
FunctieCommissielid
AdresPosthoorn 18
5575 DR  Luyksgestel
E-mailadresberno.nieuwenhuizen@gmail.com
Politieke partijGroenLinks-PvdA

Jan Hofsté

contactgegevens en taken Jan Hofsté
FunctiePlaatsvervangend commissielid
AdresKlaverstraat 12
5571 HT  Bergeijk
E-mailadresj.g.p.hofste@kpnmail.nl
Politieke partijGroenLinks-PvdA

Jan Cremers

contactgegevens en taken Jan Cremers
FunctieCommissielid
AdresEind 13
5561 BC  Riethoven
E-mailadresanjajoja@telfortglasvezel.nl
Politieke partijLPB

Jack van Beek

contactgegevens en taken Jack van Beek
FunctiePlaatsvervangend commissielid
AdresProvincialeweg 2b
5563 AH  Westerhoven
E-mailadresj.beek54@chello.nl
Politieke partijLPB

Noud van Poppel

contactgegevens en taken Noud van Poppel
FunctiePlaatsvervangend commissielid
AdresLeeuweriklaan 3
5561 TP  Riethoven
E-mailadresnoudvanpoppel@hotmail.com
Politieke partijLPB

Twan Jansen

contactgegevens en taken Twan Jansen
FunctieCommissielid / raadslid
Adresp/a Burgemeester Magneestraat 1
5571 HB  Bergeijk
E-mailadrest.jansen@vvdbergeijk.nl
Politieke partijVVD

Ruud Das

contactgegevens en taken Ruud Das
FunctieCommissielid
AdresAan de Schutsboom 3
5561 AM  Riethoven
E-mailadresr.das@vvdbergeijk.nl
Politieke partijVVD