Inloopavond over de toekomst van basisschool De Regenboog
Afgelopen week gingen we samen met Fluks Opvang en Onderwijs met buurtbewoners in gesprek over de plannen voor verbouwing of nieuwbouw van basisschool De Regenboog. Het doel van de avond was om te horen wat direct omwonenden hiervan vinden.

Waarom is verbouwing of nieuwbouw nodig?
In 2022 hebben de gemeente Bergeijk, de schoolbesturen, kinderopvangorganisaties en jeugdzorg afgesproken om beter samen te werken. Zo kunnen we kinderen in Bergeijk van 0 tot 13 jaar beter helpen bij hun ontwikkeling. Daarvoor zijn ook goede schoolgebouwen nodig. Daarom gaan we de komende 10 tot 15 jaar investeren in alle scholen in Bergeijk, ook in het gebouw van basisschool De Regenboog.
Waar gaan we nu mee beginnen?
Onze voorkeur is om de nieuwe school te bouwen op de plek van de voormalige basisschool De Zonnesteen. Deze school is samengegaan met basisschool Prinses Beatrix. Voor deze twee scholen komt een nieuw gebouw aan de Domineestraat. Daardoor komt het gebouw van De Zonnesteen vrij. Tijdens de inloopavond konden aanwezigen vragen stellen, ideeën delen en in gesprek gaan met de betrokken partijen. De avond werd goed bezocht en leverde waardevolle inzichten op die worden meegenomen in de verdere uitwerking van de plannen.