Nieuwe mijlpaal voor Kindcentrum Oost: de bouwer is bekend

Een mooie stap richting de realisatie van Kindcentrum Oost in Bergeijk. Atalenta en Moeskops' Bouwbedrijf hebben vorige week de overeenkomst voor de bouw van het nieuwe kindcentrum ondertekend. Wethouder Edwin van Onna was namens gemeente Bergeijk bij dit bijzondere moment aanwezig.
 

Betrokken partijen staan en zitten bij elkaar in de raadzaal

Met de ondertekening komt de daadwerkelijke bouw steeds dichterbij. Begin volgend jaar gaat de schop de grond in. Extra mooi is dat de bouw wordt uitgevoerd door Moeskops' Bouwbedrijf, een aannemer die stevig geworteld is in Bergeijk.

In Kindcentrum Oost gaan de Prinses Beatrixschool en De Zonnesteen samen verder. Onderwijs en kinderopvang komen er onder één dak zodat kinderen van 0 tot 13 jaar op één plek kunnen leren, spelen en zich ontwikkelen. Dat sluit aan bij de ambitie die vanaf het begin centraal staat in de ontwikkeling van het kindcentrum. 

Het nieuwe kindcentrum komt in het gebied tussen de Mien Ruystuin, de Prinses Beatrixschool, de Domineestraat en de Kerkstraat.

Als alles volgens planning verloopt, opent Kindcentrum Oost begin 2028 de deuren. We kijken uit naar de volgende stap: de start van de bouw.

Laatste nieuws...

  • Gratis je bandenspanning laten controleren op 7 november

    Wist je dat meer dan de helft van alle auto's met een te lage bandenspanning rijdt? Hierdoor verbruik je meer brandstof, slijten je banden sneller en wordt je remweg langer.

  • Doe je licht aan

    De dagen worden korter en het wordt steeds eerder donker. Ook in de herfst en winter is het fijn om de fiets te pakken. Maar zorg er wel voor dat je goed zichtbaar bent in het verkeer!

  • Nieuwe padelbanen in Westerhoven feestelijk geopend

    Afgelopen zaterdag 24 oktober zijn de twee nieuwe padelbanen van de Westerhovense Tennis Club (WTC) feestelijk geopend.