Toekomstig BMX baan wordt Harrie Lavreysen BMX Track

Wat een gezellige middag in Luyksgestel! Zaterdag stond het Kloosterpark helemaal in het teken van onze eigen wereldkampioen Harrie Lavreysen, die in Chili maar liefst vier wereldtitels veroverde in één week!

Burgemeester Wilma Delissen en Harrie Lavreysen met het bord dat de BMX baan vernoemd wordt naar Harrie

Ruim 750 dorpsgenoten, familie en fans kwamen massaal naar het park om hem samen te feliciteren. Harrie werd, voorgegaan door Harmonie Theodatus uit Luyksgestel, in het park onthaald. Spreekstalmeester Wil Bellemakers, burgemeester Wilma Delissen en de loco-commissaris van de Koning Saskia Boelema spraken lovende woorden en vierden samen met Harrie en zijn fans zijn fenomenale prestaties.

Een bijzonder en mooi moment was de aankomst van vele jonge BMX’ers. Zij hadden hun eigen wedstrijd stilgelegd en kwamen op hun fietsen het park op om hun grote voorbeeld te eren. 

Onder luid gejuich ontving Harrie uit handen van de voorzitter van FCV De Durtrappers Frans de Jong een speciaal bord met daarop ‘Harrie Lavreysen BMX Track’.  De huidige BMX baan, die de komende jaren vernieuwd wordt, zal bij opening officieel deze naam krijgen. Een mooi eerbetoon aan de plek waar Harrie ooit begon met fietsen.

De feestelijke middag werd afgesloten met een geslaagde Meet & Greet, waar vele kinderen op de foto gingen met hun held.

Harrie, nogmaals gefeliciteerd! Bergeijk is trots op je!

Laatste nieuws...

  • Opening thematische ruiterroute ‘Grensgevallen’

    Maandag 27 oktober vond bij Gasterij Thuysgrond de feestelijke opening plaats van de thematische ruiterroute ‘Grensgevallen’.

  • Bijeenkomst Gouden, Diamanten en Briljanten Echtparen

    Op dinsdag 28 oktober was het een feestelijke dag in Bergeijk! Gemeente Bergeijk organiseerde een speciale bijeenkomst voor echtparen die in 2025 hun gouden (50 jaar), diamanten (60 jaar) of briljanten (65 jaar) huwelijk vieren.

  • 2e plaats Rosa Spruit op Regio Songfestival

    Afgelopen zaterdagavond behaalde Rosa een schitterende tweede plaats tijdens het Regio Songfestival in Arnhem, met haar persoonlijke lied “Geen Woorden Op Papier”. In dit ontroerende nummer liet ze een kwetsbare kant van zich zien.